Jest i finał! 70 osób dotarło ze swoimi blogami do końca konkursu Daj się poznać! Jestem wśród nich i bardzo mnie to cieszy!

Tak jest, aż tyle osób dotrwało do końca i muszę powiedzieć, że nie spodziewałem się aż takiej liczby. Pokazuje to jak wiele jest w Polsce osób, które chcą robić coś więcej dla community. Listę wszystkich blogów znajdziesz w tym miejscu. Teraz uczestnicy konkursu Daj się poznać wybiorą 15 z nich do ścisłego finału. Głosowanie będzie trwało do 7 czerwca, więc jeżeli jeszcze nie oddałeś swojego głosu, a brałeś udział, zrób to jak najszybciej! (będzie mi bardzo miło, jak jakiś punkt trafi na konto tego bloga) 🙂 Na ostatnim etapie, od 8 czerwca, już każdy będzie mógł zagłosować na swoje ulubione blogi.

Nagroda dotnetomaniak.pl

Ja tymczasem dostałem właśnie wiadomość, że dzięki Waszym podbiciom na dotnetomaniak.pl zająłem ze swoim blogiem pierwsze miejsce! Jest to dla mnie ogromne zaskoczenie i paliwo do dalszego działania 🙂 Tym bardziej, że o pierwszym miejscu zadecydował jeden głos. Może to właśnie dzięki Tobie – tym bardziej dziękuję!

Gala finałowa

18 czerwca w siedzibie Microsoft w Warszawie odbędzie się Gala Finałowa konkursu. Wtedy to właśnie dowiemy się któż został laureatem tej edycji konkursu. Poza tym, nie zabraknie prezentacji technicznych najlepszych z najlepszych, więc myślę że warto będzie wziąć udział w tym wydarzeniu. Z kim widzimy się na miejscu?


Na koniec jeszcze jedno, tak wiem że przez ostatni miesiąc na blogu było dosyć cicho, a to wszystko dlatego, że między innymi w wyniku udziału w Daj się poznać postanowiłem pozmieniać kilka rzeczy. Jedną z nich jest nowa praca i nowe ciekawe zadania, jak na przykład przejście całej ścieżki certyfikacyjnej z SharePoint, co całkowicie pochłonęło ostatnio mój czas. Myślę, że napiszę wkrótce jak wrażenia z egzaminów i kilka obiecanych wcześniej postów 🙂