Cześć!

Z tej strony Jakub Hossa. Jest mi niezmiernie miło gościć Cię na moim blogu!

Skoro trafiłeś na tę właśnie stronę, znaczy, że chcesz dowiedzieć się co nieco o mnie. Już spieszę z odpowiedzią.

Jestem programistą .NET i „egzorcystą” SharePoint, który lubi to, co robi 🙂

W czasie studiów bardzo aktywnie działałem w Rzeszowskiej Grupie .NET jako jej lider, a także w ramach Studenckiego Koła Naukowego Informatyków „KOD” na Politechnice Rzeszowskiej. Miałem również szansę być częścią programu Microsoft Student Partners, najpierw jako Student Partner (lider Rzeszowskiej Grupy .NET), a następnie Student Consultant, czyli lider regionu południowo-wschodniej Polski.

Działalność w wymienionych wyżej organizacjach pozwoliła mi rozwinąć swoje umiejętności w wielu dziedzinach niedostępnych dla „zwykłego” programisty-studenta, jak chociażby zarządzanie, organizacja konferencji, prezentacje, startup’y, czy po prostu bycie liderem. Efektem tego był dwukrotny udział w finałach Microsoft Imagine Cup, drugie miejsce w kategorii Games, a także pierwsze miejsce w ABB IT Challenge w 2013 r.

W tej chwili jestem freelancerem .NET i SharePoint, a także częścią zespołu FABRITY, gdzie pracuję jako Kierownik Zespołu Programistów. Staram się także wspierać społeczność programistów w Rzeszowie organizując spotkania grupy rg-dev, a także konferencję RZEmiosło.IT.

Interesuję się wszystkim, co jest związane z nowoczesnymi technologiami, startup’ami i programowaniem. W ramach krótkich przerw od wpatrywania się w monitor trenuję CrossFit.